Протезування

При значному руйнуванні, втраті одного чи кількох зубів єдиним виходом є протезування. Можливості сучасного протезування воістину величезні – штучні зуби практично не відрізняються від натуральних зубів ні функціонально, ні естетично. При цьому найширший вибір методик і технологій дозволяє вибрати для кожного пацієнта оптимальний варіант протезування зубів з урахуванням найбільш щадного впливу на здорові зуби та ясна.

Ідеальна коронка повинна мати властивості натурального зуба: мати колір, ідентичний рідним зубам, пропускати світло, бути оптимально твердою і стійкою до травм. Крім того, необхідно, щоб зубний протез біологічно легко переносився організмом пацієнта та не був алергічний.

Якісне протезування неможливе без застосування високоточних мас, сучасних цементів, борів та багато іншого, на чому ми не економимо.

Металокераміка – найбільш поширена, доступна, надійна та довговічна конструкція для протезування зубів. Металокерамічний зуб нічим не поступається справжнім зубам, а в багатьох випадках навіть перевершує їх за своєю функціональністю, красою та користю для здоров’я. Шкідлива мікробна бляшка практично не осідає на кераміці, отже, ці протези не накопичують бактерії, як це постійно буває на звичайних або металевих зубах.

Це індивідуальний ювелірний виріб, що складається з металевого каркасу і фанерованою зверху фарфоровою глазур’ю. Технологія виготовлення металокераміки наступна: спочатку робиться каркас із металу, який точно відповідає контурам зубів, потім на нього наноситься порцелянове облицювання.

Одним із недоліків цього виду протезування є металева основа, яка перешкоджає природному заломленню світла, що позначається на зовнішньому вигляді. На сьогоднішній день великою популярністю користуються повністю керамічні протези, що мають всі переваги: ​​міцність, ідентичність справжніх зубів і абсолютну біосумісність з тканинами організму людини.

Коли в роті не залишилося зубів, які можуть бути опорою для незнімних конструкцій, а також немає можливості для імплантації з медичних чи фінансових міркувань, виготовляються зубні протези, що знімаються. Вони виправдовують свою назву, тому що вільно витягуються з ротової порожнини самим пацієнтом і вставляються назад.

Знімні протези поділяються на пластинкові та бюгельні. В останніх значна частина пластмасової основи протезу замінена металевою дугою. Знімні протези виготовляють із нейлону. Матеріал гнучкий, тонкий, напівпрозорий, невагомий, не викликає тяжкості.

Ціни




Спеціалісти


Главврач клиники стоматолог-ортопед
Розновский Юрий Богданович

Детальніше
Посміхайтеся з "Харизмою"!
МИ ПРОПОНУЄМО ОЦІНИТИ КОМФОРТ ОБСЛУГОВУВАННЯ І НАЙВИЩИЙ РІВЕНЬ ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ НАШИХ ЛІКАРІВ.
^ Вгору